III Ogólnopolskie Spotkanie dla Niesakramentalnych w Łodzi – 8.06.2019r. ZAPROSZENIE

Wspólnota Niesakramentalnych „Podniesieni” z Łodzi, gorąco zaprasza na III Ogólnopolskie Spotkanie dla Niesakramentalnych – osób po rozwodach i po ślubach cywilnych ale również takie pary, które z w/w powodów nie mogą zawrzeć związku małżeńskiego.
Spotkanie odbędzie się 8 czerwca 2019 r (sobota).
Miejsce – Łódź, ul. Sienkiewicza 60, sala Teatralna – obok kościoła.
Temat spotkania – „ Duch Święty nas ożywia do gorliwej wiary”

Program:
13.00 – rejestracja uczestników
14.00 – Uwielbienie
14.30 – konferencja I (o. Remi Recław SJ)
15.15 – świadectwa, dzielenie się w grupach, panel tematyczny.
16.00 – przerwa na kawę
17.00 – konferencja II

17:45 – świadectwa, dzielenie się w grupach, panel tematyczny.
18.30 – przerwa na coś do zjedzenia

20.00 – Uwielbienie w kościele
20.45 – Eucharystia w kościele
22.00 – przerwa na kawę i herbatę
22.45 – Modlitwa o Ducha Świętego
Ok. 00:30 – przewidywane zakończenie.

Przed rozpoczęciem III Ogólnopolskiego Spotkania dla Niesakramentalnych, o godz. 12-tej, odbędzie się sakramentalny ślub kolejnej pary z naszej wspólnoty, którzy otrzymali stwierdzenie nieważności małżeństwa. Również zapraszamy na udział w tej ważnej uroczystości. ( Kaplica św. Krzysztofa, obok kościoła)

W trakcie przerw częstujemy się na kawą, herbatą i dobrym ciachem przygotowanym przez członków naszej wspólnoty. Mamy nadzieję, że będzie to cenny i błogosławiony czas dla nas wszystkich, który przyniesie duże owoce w życiu indywidualnym i wspólnotowym.

Jak podaliśmy w programie o godz. 20.00 przechodzimy do Kościoła i bierzemy udział Wigilii Zesłania Ducha Świętego, która jest prowadzona przez Mocnych w Duchu.
Prosimy o zgłoszenie udziału na adres: ranel2@o2.pl

Posted in